přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
ChristyDar, TristanPet, WinstonOne, ColumbusTh, FreyaWitch, DewayneMcL, Betty30F7, TraceeNowl, ErikaHallo, ColletteDa, VeroniqueC, EdgarHeyer, Ilene81E60, RandiChoi3, KraigMagui, vice... + 7 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist
Můj „opačný“ problém kolem Facebooku
Flox - Monday, 23.04. 2018 - 10:02:28
Téma: Próza - Kritika/Recenze

Co se týče událostí kolem Facebooku, tak oprávněně pociťuji „opačný“ problém, který se...

 

Co se týče událostí kolem Facebooku, tak oprávněně pociťuji „opačný“ problém, který se týká přidávání a získávání přátel, šíření a sdílení zejména umělecké tvorby do celého světa, což se neděje ohledně mé osoby raketovým tempem, neboť mě správci Facebooku nařkli, že si na mě někdo stěžoval, když jsem se chtěl hromadně přátelit podáváním žádostí, vyzývali mě, abych hromadné žádosti odstranil, dále pociťuji nedostatek tempa a rozsahu ohledně šíření mého díla adresovaného našemu národu i celému světu.

Myslím a vím, že Facebook v této „opačné“ tematice a problematice naprosto selhal, protože nepochopil, že chci pomáhat přírodě, lidem, památkám a dobrému jménu našeho národa ve světě, což se děje jen poněkud částečně, co se týče rozsahu ne podle mých představ a přání.

Kdyby se Facebook zachoval jako moudrá sociální síť, tak by mi v tom výrazně pomohl ohledně šíření dobra a napravení situace v našem národě i celém světě, jenže on doslova sabotoval to dobré. Proto žiju sice v malém společenství, tak trochu v ústraní, což opět neodpovídá mým přáním a vizím.

Chtěl jsem prostřednictvím této sociální sítě oslovit národ i celý okolní svět svým dílem, uměním a názory, i když zaznamenávám drobné úspěchy, které bohužel nestačí k výraznému zlepšení situace doma i v zahraničí.

Jsem toho názoru, kdyby Facebook nesabotoval moje úsilí, tak by se dařilo všem lidem dobré vůle, našemu národu i celému světu. Dařilo by se přírodě, umění, kultuře, skvělé a zodpovědné politice, památkám, vědě a výzkumu pro dobro celosvětové.

A proto jsem předložil, doufám celonárodně a celosvětově, vlastní stížnost, názor, pohled a postřeh situace kolem Facebooku, o němž se aktuálně hovoří v mediální sféře v kapitole datové.

Václav Kovalčík

Související odkazy
· Přidat příspěvek k tématu

Nejčtenější příspěvek na téma Próza - Kritika/Recenze:
Proč Langerová není Alanis, a nikdy nebude a jak moc mi chybí Johny Cash

Hodnocení příspěvku
Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:
hlasovat mohou i neregistrovaní!
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti
"Můj „opačný“ problém kolem Facebooku" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory
redakce & disclaimer


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
35 Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.04 sekund