přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
EdnaTimmon, AlyssaStur, ColleenNeu, CamilleTlz + 6 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist
Rostoucí ekonomika musí sloužit českému národu
Flox - Friday, 21.10. 2016 - 10:53:17
Téma: Próza - Úvaha/Zamyšlení

Zadlužená ekonomika zázračně roste, investice se rozmáhají, otrokářské montovny na běžícím pásu, k tomu ničení naší přírody podle scénáře smrti! Nenasytnost roste, zakázek rapidně...

 

Zadlužená ekonomika zázračně roste, investice se rozmáhají, otrokářské montovny na běžícím pásu, k tomu ničení naší přírody podle scénáře smrti! Nenasytnost roste, zakázek rapidně přibývá, nezaměstnanost nízká, přesto ještě dosti vysoká!

Najednou by se pochybným strukturám hodilo víc a víc zaměstnanců, kterých si za předchozí období světové krize vůbec nevážily, vyhazovaly je ve velkém rovnou na Úřad práce! Lehko se zapomíná, jak se dříve zametalo s lidmi, dále se zametalo s invalidními důchodci, jimž se hromadně odebíraly invalidní důchody!

Čeští občané jsou tedy v období prosperity považováni za „líné tvory,“ tak firmy raději nabírají lidi ze zahraničí, aby se zejména v technických oborech zaučili. Sice jsem pro rozvoj vědy a techniky, ale to vše musí být v souladu s přírodou, kterou nelze drancovat! Je třeba dát patřičný prostor těm, kdož mají zájem pracovat. Různé směry vzdělání musejí žít pospolu (exaktní i humanitní), a to úplně bez předsudků.

Zároveň jsem pro solidaritu vůči skutečně nemocným občanům. Ta musí existovat nadále, nelze ji úplně „vymazat z mapy!“ Rostoucí ekonomika musí být skutečně pro celý národ, nikoliv pro úzkou skupinu „ještě rovnějších“ oligarchů!

A proto vložme do ní čisté svědomí, na které se mnohdy „záměrně“ zapomíná. Taktéž jsem za řádné splácení (snižování) státního dluhu. Nesouhlasím se zákeřnými praktikami Evropské unie, z níž je třeba co nejdříve vystoupit.

Václav Kovalčík

Související odkazy
· Přidat příspěvek k tématu

Nejčtenější příspěvek na téma Próza - Úvaha/Zamyšlení:
Ó,kolena, kolena...

Hodnocení příspěvku
Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:
hlasovat mohou i neregistrovaní!
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti
"Rostoucí ekonomika musí sloužit českému národu" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory
redakce & disclaimer


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
35 Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.01 sekund