přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
AdellPeder, GreggWeise, HeikeDuval, AlexanderD, CatherineP, LanoraRoss, Tami68T740, HongBray76, LavonneDee, GeorginaPo, FinlayCdo9, BertieRuny, DaleBauman, ReneeHardi, ChongCulle, vice... + 7 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist

Archiv novinek

02.10.2005 14:45 Laciné efekty?
Zdravíme po určité odmlce naše milé autory a čtenáře, a dnes na ně máme malou prosbu:

Všimli jsme si, že se nám tu rozmohl malý nešvar: Zdobení názvů příspěvku různými hvězdičkami, a dalšími kombinacemi velkých a malých písem zvýraznování vlastních příspěvků.

Rádi bychom autory, kteří využívají tyto efekty, požádali, aby se používání těchto znaků a zdobení laskavě zdrželi. Naprosto to ruší grafický ráz titulní stránky a působí to chaoticky. Nebyl by samozřejmě problém tyto znaky v názvu příspěvku zakázat strojově, ale rádi bychom, abychom si navzájem vycházeli vstříc a aby autoři věřili, že prokládání názvu příspěvků hvězdičkami jim nikterak nepomůže přilákat pozornost, spíše právě naopak.

Prosíme, respektujte toto naše malé přání...
Při pohledu na venek, kde vytrvale a nezastavitelně prší celou neděli si říkám, že už léto asi opravdu skončilo, a ač meteorologové vyhrožují krásným a teplým říjnem (těšíme se na díla na téma "babí léto," neb film s tímto názvem se nám nelíbil), už to vypadá, že se všichni obalíme do svetru. Tak se držte, ať nekýcháte, polykejte vitamíny, a hlavně - tvořte!

Budeme se těšit!
Team minimax.cz
Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory
redakce & disclaimer


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
26 Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.00 sekund