přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
KristenOsb, Aurelia426, JSZMolly9, OtisBaume3, HongBray76, DaleBauman, FinlayCdo9, AguedaEyj, GeorginaPo, LanAac552, GQTJed7632, CharlesBra, EugeniaOns, RexBradfor, RobLindsle, vice... + 7 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist

Archiv novinek

07.02.2005 16:43 Pár organizační poznámek:
Do komentářů se zapojují i naši redaktoři a poznáte je podle červené barvy podkladu jejich komentáře. Také podle jména či nicku a v tomto týdnu se představují Janis a Jan Koumar. Protože jsou kritici, budou jejich komentáře delší a podrobnější. Tím ovšem nechceme odradit ty, kteří svůj názor autorům sdělují a věříme, že psaní komentářů je bude i nadále bavit. Je to náročné, je to i někdy složité, ale nic více autora nepotěší, než názor. I záporný, protože každý umělec ví, že nelze vyhovět všem a každému vkusu.

Děkujeme také, že přibývá hodnocení „hvězdičkami“, protože i to svědčí, že příspěvky Vás zaujaly a že máte chuť vyjádřit, jak se Vám líbí.

Máme do polemiky názor, zda autor může svůj příspěvek opakovat a znovu jej na Minimax po nějaké době umístit. Pokud nebude upraven, prosíme, aby jej autor či autorka znovu neuváděli. Vedlo by to k zahlcení opakovanými příspěvky a ke ztrátě všech příznivců. To jistě nikdo nechce. Stejně tak prosíme neuvádět převzaté věci jakkoliv jsou dobré. Vedlo by to ke sporů a mnohdy se jedná o již známé (skoro obehrané) věci.

Jinak opravdu je řada příspěvků vysoké úrovně a takovou radost jakou má redakční rada přejeme všem. Autorům i návštěvníkům Minimaxu.

Aaron

Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory
redakce & disclaimer


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
26 Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.00 sekund