přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
CesarLabar, EmileSaint, AIOCandra4, Eldon72N18, GrazynaCab, RaeBulcock, AubreyRhyn, AdeleGovan, BellPhilp, Andy11D044, DongChestn, EltonLynto, CodyMosman, EnriqueMat, CDMNeva408, vice... + 6 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist

Archiv novinek

01.06.2005 16:53 Letem světem
Končí – nikdo nepláče
Jeden z nejstarších tuzemských časopisů, Mladý svět, koupilo vydavatelství Mediacop. Jeho majitel Sebastian Pawlowski zatím neuvedl, jaké plány se značkou má. Mladý svět v posledních měsících balancoval na pokraji zániku. Bodejť by ne.

Slyšeli jsme – úžasem jsme neupadli
Dvacetiletá drobná Kanaďanka Avril Lavigne vypadá skoro jako školačka, ale je už zkušená showbyznysová harcovnice. Debutové album vydala v 17 letech, ale prý se nezařadila k dětským popovým hvězdičkám, jejichž život a repertoár určují producentské a marketingové týmy. Kdo věří ať věří….

Kevin Costner – nová zpěvácká hvězda?
Známý herec se rozhodl předvést své taneční a pěvecké kvality ve svém vůbec prvním muzikálu - remaku klasiky On the Town. Costner údajně ztvární roli Gabeye v příběhu tří námořníků, kteří tráví 24hodinové volno na pevnině v New Yorku. V původním filmu z roku 1949 si zahrál Frank Sinatra. Ten ovšem zpěvákem byl.

Mluví mi z duše – a to mě nezná
„Pirátská videa se na světě vyskytují z jednoho jediného důvodu, kterým je jejich cena," prohlásil Jarad Carleton z kalifornské analytické společnosti Frost & Sullivan. "Jestliže zaplatíte 10 dolarů za špatný film, pak se budete cítit oloupeni a opravdu jste oloupeni byli," dodal. Pro srovnání: V České republice se ceny nových filmů uložených na DVD pohybují okolo deseti dolarů (cca 250Kč) málokdy - za originální nosič je mnohdy nutno zaplatit částky kolem 600Kč a výše... vedle bankovních poplatků nejvyšších na světě máme i tento cenový primát.

Vypadá jako blahobytný hobit: George Lucas
Malý, s kulatým bříškem, odstálýma ušima, špičatým nosem a šibalským úsměvem. Jeden z nejmocnějších a nejbohatších lidí ve filmové branži. Otec Star Wars. Kdyby nevyprodukoval nic jiného, bohatě by to stačilo, aby si zajistil nesmrtelnost. Zajímavý je jeho současný názor:
„Pokud se v dohledné době něco nezmění, tak se snad budu muset přestěhovat do Austrálie. V Kalifornii jsme si dost slibovali od Arnolda, ale je to jen další panák ve hře na politiku. Vkládali jsme do něj naprosto marné naděje. Demokracie v Kalifornii? Nenapadá mě jiné slovo než bordel.“ Je vidět, že nezná Českou republiku!

Jerzy Stuhr: Sexmise je čím dál reálnější
„Dnešek je hodně zvláštní. Stali jsme se světoobčany, já jsem se naučil jazyky, můžu si koupit různé věci, o kterých se mi nesnilo. Ale já si to všechno ani neumím užít, vždyť pořád někde lítám jako blázen. Kolikrát už jsme si se ženou říkali, že se doma vykašleme na hloupé politiky, kteří nás pořád rozčilují, všechno prodáme a koupíme si domek na Sardinii. Pak si ale uvědomíme, že bychom tam byli sami. A tak zůstáváme raději tady v tom blázinci.“
I my zůstáváme, i my jsme asi blázni.
Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory
redakce & disclaimer


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
27 Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.00 sekund