přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
AdrienneGr, Erwin20N87, CarolynZ96, AguedaEyj, EthanLange, IvoryBasto, BrittanyRo, GiselleSee, HerbertGib, JLGAlexis, BertieRuny, DorrisVanm, KattieSfy, EnriqueMat, RoyHardie8, vice... + 6 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist

Archiv novinek

27.06.2005 10:29 Taky se musím dívat na DVD

Vin Diesel, který tak výborně začal v sci-fi filmu "Černočerná tma" a pokračoval úspěšným trhákem "Rychle a zběsile" se řadou vlastních póz a špatných filmů posunul do kategorie B a ještě chvíli a začal by točit škváry pro duševně zaostalé.

Pokus o návrat do sci-fi kategorie ve filmu "Riddick" (režie David Twohy) je pokusem o návrat na výsluní a je to pokračování jeho pozice supermana. Děj se hodně inspiroval Dunou, Hvězdnými válkami a podobnými náměty. Výprava je však výborná, filmové triky dnes neodmyslitelně působivé, chmurnost obrazů vlastního světa umocňuje dojem a tak bych zařadil film mezi dobré. Ostatně na téma sci-fi se toho dobrého moc netočí.

Film trpí některými nevysvětlenými příčinami – proč Smrtivládci mají ve svém středu minimum žen, proč žoldáci hledají Riddicka a kdo jim nabídl peníze, z jakých důvodů se on sám stal vyhnancem a mohli bychom pokračovat. Vítězství dobra nad zlem (tady údajně zla nad snad menším zlem) už asi musíme očekávat, jinak by film diváky otrávil. Nedostatek překvapivého rozuzlení je vyvážen solidním tempem a sám Diesel roli supermana nepřehnal. Shlédnutí tohoto DVD se sklenkou lahodného vína se stane ještě lepší a to je asi ta správná kombinace. Dětem však raději nealko, ony si najdou své hrdiny i bez mého komentáře.

Aaron

Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory
redakce & disclaimer


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
26 Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.00 sekund