přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
Aurelia426, CoraWollst, CharlesBra, CarolynZ96, Elinor5444, KristenOsb, Erwin20N87, LeandraFhj, WFPBret62, RexBradfor, AshtonElia, KatieDahms, ElanaBaske, GeorginaPo, DaltonXot, vice... + 7 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist

Archiv novinek

16.02.2005 17:54 Ta technika….
Určitě jste si všimli, že žebříček TOP nějak divně počítá nebo spíše nepočítá. Doufám, že mohu použít minulý čas: Nepočítal!

A tak řada vynikajících příspěvků se v žebříčku TOP prostě neobjevila. Jak se ukázalo, naši „těchnici“ měli někde nějakou chybičku, která tak vedla k většímu „karambolíčku“.

A když se jali opravovat, tak jsme rozdělili Vaše příspěvky na psané a ostatní nebo chcete-li -výtvarné a fotografické. Zdá se nám to přehlednější a lepší i pro orientaci. Každý návštěvník má svůj zájem a z názvu příspěvku se v žebříčku TOP dalo špatně poznat, o co se vlastně jedná. Určitě to nejsou poslední úpravy a jakékoliv nápady na zlepšení uvítáme a nebojte se nám je napsat.

Užívejte si přívaly sněhu s radostí.

Aaron

Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory
redakce & disclaimer


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
26 Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.00 sekund